Dynamo v dramatickém souboji podlehlo karlovarskému Liaporu

SK LIAPOR WITTE KARLOVY VARY „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:4)

Do Karlových Varů jsme dorazili bez Vondráška, který chyběl kvůli pracovním povinnostem. Úvodní dvojice Matějka-Fík proti silnější dvojici hostů Vanke-Kokštein neuspěla a oba sety prohrála 10:6. Naše silnější dvojice Chalupa-Musil ve druhém a třetím setu zabrala a porazila Medka J. s Dvořákem. V první trojici Matějka-Fík-Musil jsme proti domácím vedeným Vankem bojovali, za devítek ve třetím setu jsme si však nedali příjem a smolně prohráli. Ve třetím setu prohrála také druhá trojice vedená Chalupou proti sestavě Medka J. Třetí dvojice se nám nepodařila vůbec, po špatném výkonu jsme ji prohráli a stav byl 4:1 pro domácí. My jsme však ještě zabojovali, v singlu Chalupa přehrál Kubína J. a v odvetných trojicích Chalupova sestava porazila Vankeho ve třech setech a Musilova si poradila s domácí trojicí vedenou Medkem J. Odvetné dvojice však patřily domácím, Vanke a Kokštein hladce zdolali Musila s Chalupou, dvojice Matějka-Fík ještě proti Medkovi J. s Dvořákem zabojovala, třetí set však nezvládla a domácí si tak připsali oba tabulkové body, my jsme odjížděli s prázdnou.

FRANTIŠEK CHALUPA hodnotil výsledek tohoto dramatického utkání:

Až na vloženou dvojici jsme byli soupeři rovnocenným partnerem a vzhledem k průběhu utkání s výsledkem spokojení nejsme, myslím, že bychom si bod zasloužili. V dalších zápasech musíme zlepšit zejména dvojice, ve kterých se nám zatím nedaří.