Výsledky

Historie výsledků a úspěchů oddílu

1972 – 7. místo, účast v čs.extralize
1973 – 6. místo, účast v čs.extralize
1974 – 7.místo, účast v čs.extralize ,opuštění soutěže z důvodů neúčasti dorosteneckého družstva v mládežnických soutěžích
1975 – 1. místo v krajském přeboru, neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž
1976 – 1. místo v krajském přeboru,neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž

1977 – 1. místo v krajském přeboru, úspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž a postup do čs.extraligy
1978 – 10.místo v čs.extralize,sestup do krajského přeboru
1979 – 1. místo v krajském přeboru,neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž
1980 – 1. místo v krajském přeboru,neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž
19811983 ? ? ?
1984 – 7. místo, účast v krajském přeboru,

1985 – 6. místo, účast v krajském přeboru,
1986 – 4. místo, účast v krajském přeboru,
1987 – 4. místo účast v krajském přeboru, ,(záchrana v posl. zápase !)
1988 – 3. místo, účast v krajském přeboru,
1989 – 1. místo v krajském přeboru, neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž v Praze – vyřazeni v 1.kole Agrostavem Žatec 5 : 1 (Hanzálek,Chalupa,Pilbauer,Parýzek,Řehoř,Matějka,Vrchota,Michal)

1991 – 6. místo, účast v krajském přeboru
1992 – 1. místo v krajském přeboru, neúspěch v kvalifikaci o nejvyšší soutěž v Brně – vyřazeni v 2.kole TJ Plazy 5 : 1 (Pilbauer, Parýzek, Řehoř, Fík, Rousek, Matějka, Flieger, Bláha)
1993 – 1. místo v krajském přeboru , postup do 2. české národní nohejbalové ligy!!!(Pilbauer, Hanzálek, Fík, Bláha, Matějka, Rousek, Flieger, Řehoř, Sýkora, Buzek R.)
1994– 6.místo v II. české národní nohejbalové lize (Fík, R.Buzek, M.Buzek, Hanzálek, Pilbauer, Matějka, Heřman, Flieger, Parýzek, Lebeda, Bláha)
1995 – 1.místo v II. české národní nohejbalové lize,postup do české extraligy!!! (Fík, R.Buzek, M.Buzek, Hanzálek, Pilbauer,Matějka, Flieger, Křiváček, Parýzek, Navrátil)

1996 – 8.místo v I. české národní nohejbalové extralize, sestup do II.ligy (Fík, R.Buzek, M.Buzek, Hanzálek, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Parýzek,Navrátil, Mikeš)
1997 – 1. místo v II. české národní lize, postup do I. české národní nohejbalové ligy(Fík, R.Buzek, M.Buzek, Hanzálek, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Navrátil, Iral, Procházka)
1998 – 9.místo v I. české národní nohejbalové lize(Fík, Hanzálek, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Navrátil, Iral, Procházka, Veselý, Rousek, Čermák)
1999 – 10. místo v I. české národní nohejbalové lize, sestup do II.ČNL( Karvánek, Chalupa, Rousek, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Hanzálek, Iral, Procházka, Čermák, Veselý, Pichler)
2000 – 7. místo v II. české národní nohejbalové lize( Karvánek, Chalupa, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Hanzálek, Čermák, Řehoř)
2001 – 8. místo v II. české národní nohejbalové lize, sestup do krajského přeboru( Karvánek ml., Chalupa, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Hanzálek, Čermák, Navrátil, Plíhal, Řehoř, Markovický, Peterka, Karvánek st., Musil)

2002 – 1. místo v krajském přeboru , postup do 2. české národní nohejbalové ligy!!!( Karvánek ml., Chalupa, Pilbauer, Matějka, Flieger, Křiváček, Hanzálek, Čermák, Navrátil, Markovický, Peterka,)
2003 – 4. místo v II. české národní nohejbalové lize( Karvánek, Chalupa, Pilbauer, Křiváček, Hanzálek, Nekola, Navrátil, Markovický, Peterka, Konopa, Musil ml.)
2003 – Postup do dorostenecké ligy(Zdeněk Musil, Petr Nedorost, Pavel Hovorka, Pavel Ryneš, Pavel Maruška, Petr Kandra, Jan Vondrášek, Daniel Kantor, Filip Konopa)
2004 – 5. místo v II. české národní nohejbalové lize( Karvánek, Chalupa, Pilbauer, Hanzálek, Nekola, Navrátil, Peterka, Konopa, Hovorka, Musil ml.,Hohenberger)
2004– Titul mistrů republiky dvojic, družstev a singlu žáků(Petr Kandra, Zdeněk Musil, Jan Vondrášek, Pavel Ryneš).
2005– 5. místo v II. české národní nohejbalové lize (Pavel Nekola, Martin Karvánek, Robert Palátka, Jan Votýpka, Josef Hohenberger, Jiří Peterka, Zdenek Musil, Oldřich Křiváček, Zdeněk Hanzálek)

2005– 5. místo a následné vítězství v dorostenecké extralize (Zdenek Musil, Jan Vondrášek, Josef Brousek, Petr Nedorost, Pavel Hovorka, Pavel Maruška, Petr Kandra, Pavel Ryneš)
2005– 3. místo na MČR singlu dorostu (Zdenek Musil)
2005– 2. místo ve dvojicích na 0. ročníku MČR mladších žáků (Daniel Fík, Ondřej Matějka, Tomáš Kápar)

2006 – Titul Mistra České Republiky v kategorii dorost (do 19 let) pro rok 2006 (Zdeněk Musil), Titul Mistra Světa v jednotlivcích (Zdeněk Musil)
2007 – Titul Mistra České Republiky ve dvojicích v kategorii dorost, vícemistr ve trojicích v kategorii dorost,
3. místo v dorostenecké extralize, 3. místo ve II. lize mužů.

2008– Titul Mistra České Republiky ve trojicích v kategorii dorostu, vicemistr ve dvojicích v kategorii dorostu( Zdeněk Musil, Jan Vondrášek, Jaroslav Sadil), vicemistr ČR v jednotlivcích (Zdeněk Musil), 4. místo v dorostenecké lize (Zdeněk Musil, Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Tomáš Kápar, Josef Kurali, Josef Brousek, Daniel Fík, Jaroslav Sadil), Mistr Světa ve trojicích (Jan Vondrášek)
2009– 2. místo ve dvojicích kategorii žáků (Daniel Fík, Jan Chalupa, Filip Sliacký), 3. místo ve trojicích kategorii žáků (Daniel Fík, Jan Chalupa, Filip Sliacký), 3. místo v kategorii družstev žáků (Daniel Fík, Jan Chalupa, Filip Sliacký), 4. místo v kategorii dvojic dorostu (Jan Vondrášek, Ladislav Štěpař, Tomáš Kápar), 5. místo v dorostenecké lize (Jan Vondrášek, Ladislav Štěpař, Lukáš Köhler, Josef Brousek, Daniel Gajdoš, Tomáš Kápar, Daniel Fík, Ondřej Matějka)
4. místo v Krajském přeboru mužů (Pavel Ryneš, Josef Brousek, Zdeněk Hanzálek, Daniel Fík, Daniel Gajdoš, Ondřej Matějka, Jan Vondrášek)
2010– 2. místo ve trojicích kategorie dorostu (Daniel Fík, Ondřej Matějka, Lukáš Köhler, Tomáš Kápar), 3. místo v dorostenecké extralize (Josef Brousek, Daniel Gajdoš, Daniel Fík, Ondřej Matějka, Lukáš Köhler, Tomáš Kápar, Jan Chalupa, Josef Kurali), 2. místo v krajském přeboru dorostu (Vít Kmoch, Filip Sliacký, Jan Hrdlička), 1. místo v krajském přeboru mužů (Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Ondřej Matějka, Josef Brousek, Daniel Fík, Jan Chalupa)-postup do II. ligy mužů (Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Zdeněk Musil, Josef Brousek, Daniel Fík, Lukáš Köhler, Ondřej Matějka, Jan Chalupa, Zdeněk Hanzálek), 2. místo na UNIF Founding Cupu za ČR (Ondřej Matějka)
2011– 2. místo ve trojicích kategorie dorostu (Daniel Fík, Ondřej Matějka, Lukáš Köhler, Jan Chalupa), 4. místo ve dvojicích kategorie dorostu (Lukáš Köhler, Jan Chalupa), 4. místo v dorostenecké extralize (Ondřej Matějka, Daniel Fík, Jan Chalupa, Lukáš Köhler, Tomáš Kápar, Filip Sliacký, Jan Hrdlička, David Žikeš), 1. místo ve II. lize mužů – postup do 1. ligy (Zdeněk Musil, Pavel Nekola, Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Daniel Fík, Ondřej Matějka, Michal Kozel, Josef Brousek, Jan Chalupa, Pavel Pokorný), 3. místo v okresní soutěži (Hanzálek,Chalupa,Holčapek,Pilbauer,Čermák), 3. místo v podnikové lize (Vondrášek st, Fisch, Matějka st.,Flieger, Holčapek, Žikeš st., Musil st.)

2012– 3. místo v I. lize mužů (Zdeněk Musil, Pavel Nekola, Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Daniel Fík, Ondřej Matějka, Michal Kozel, Josef Brousek, Jan Chalupa, Martin Karvánek), 2. místo MČR jednotlivců mladších žáků Střelice (Václav Koudelka), 1. místo MČR trojic mladších žáků Kadaň (Koudelka V., KoudelkaZ., Musil L., Musil T., Potůček), 1. místo MČR dvojic mladších žáků Kadaň (Koudelka V., Koudelka Z., Musil L.), 2. místo v okresní soutěži (Hanzálek, Beneš, Vejsada, Chalupa,Holčapek,Čermák), 3. místo v 1. městském přeboru (Flieger, Hanzálek, Kotnauer, Pilbauer, Holčapek, Žikeš st., Musil st.)

2013– 1. místo v I. lize mužů (Zdeněk Musil, Jan Vondrášek, Pavel Ryneš, Daniel Fík, Ondřej Matějka, Michal Kozel, Jan Chalupa, Dominik Hrdlička), 3. místo MČR dvojic dorostu Semily (Fík, Chalupa), 3. místo MČR trojic dorostu Semily (Fík, Chalupa, Hrdlička, Žikeš ml.), 2. místo MČR jednotlivců žáků Prostějov (Karel Tůma), 3. místo MČR jednotlivců žáků Prostějov (David Višváder), 2. místo MČR dvojic starších žáků Rychnovek (Žikeš, Višváder, Koudelka Z.), 4. místo MČR trojic starších žáků Rychnovek (Žikeš, Višváder, Bělík, Potůček), 2. místo v okresní soutěži „A“ (Hanzálek, Beneš, Hrdlička, Holčapek, Čermák), 3. místo v okresní soutěži „C“ (Žikeš st., Žikeš ml., Holčapek, Zrna, Bělík, Višvader), 2. místo v 1. městském přeboru (Flieger, Fisch, Kotnauer, Pilbauer, Holčapek, Žikeš st., Chalupa)

2014– 6. místo v extralize mužů (Musil, Ryneš, Vondrášek, Matějka, Fík, Chalupa, Kozel, Šafránek, Hrdlička), 8. místo v dorostenecké lize (Musil L., Musil T., Žikeš, Bělík, Višvader, Koudelka V., Koudelka Z., Potůček , Zrna), 3 místo na MČR starších žáků jednotlivců (Višvader), 4. místo na MČR starších žáků jednotlivců (Koudelka Z.), 1. místo na MČR starších žáků dvojic (Žikeš, Višvader), 3. místo na MČR starších žáků trojic (Žikeš, Višvader, Koudelka Z., Koudelka V., Musil L.), 2. místo na MČR trojic mužů (Chalupa,Fík, Ryneš)

2015– 6.místo v extralize mužů (Musil, Ryneš, Vondrášek, Matějka, Fík, Chalupa, Macura, Šafránek, Višvader), 3. místo v dorostenecké lize (Koudelka Z., Koudelka V., Žikeš, Višvader, Juhas), 7. místo v dorostenecké lize (Musil L., Musil T., Potůček, Bělík, Zrna), 1. místo na MS juniorů v kategorii dvojic (Chalupa) a trojic (Fík, Chalupa), 4. místo na MČR trojic dorostu (Koudelka Z., Višvader, Žikeš), 1. místo na MČR jednotlivců starších žáků (Koudelka Z.), 4. místo na MČR jednotlivců starších žáků (Musil L.), 1. místo v Poháru ČNS – starší žáci (Koudelka Z., Koudelka V., Musil L., Musil T., Potůček J.), 2. místo na turnaji Poslední smeč (Chalupa, Fík, Musil), 1. místo Nohejbalista roku žáci (Koudelka Z.), 2. místo Nohejbalista roku žáci (Koudelka V.)

2016– 6.místo v extralize mužů (Musil, Ryneš, Vondrášek, Matějka, Fík, Chalupa, Šafránek, Višvader),  5.-8. místo v dorostenecké lize (Musil L., Musil T., Zrna, Potůček, Bělík), 7. místo ve II. lize mužů (Koudelka V., Žikeš, Kozel, Višvader, Tůma, Koudelka Z., Hrdlička, Bělík, Musil L., Zrna), 3. místo MČR trojic dorostu (Žikeš, Višvader, Koudelka Z.)

2017– 8. místo v extralize mužů (Musil Z., Ryneš, Vondrášek, Matějka, Šafránek, Višvader, Tůma, Hrdlička, Žikeš, Musil L.) – sestup do I. ligy, 7. místo ve II. lize (Žikeš, Musil L., Hrdlička, Bělík, Zrna, Koudelka Z, Koudelka V., Tůma) – sestup do KP, 1. místo MČR jednotlivců dorostu (Višvader), 2. místo v dorostenecké lize (Musil L, Musil T., Potůček, Tůma, Višvader, Žikeš), 1. místo MS juniorů v Nymburku trojice (Višvader), 2. místo Nohejbalista roku dorost (Višvader), 3. místo MČR dorost trojice (Žikeš, Bělík, Koudelka V.)

2018 – 7. místo v 1.lize mužů ( Ryneš, Šafránek, Višvader, Tůma, Bělík, Zrna Žikeš ml., Musil L. Žikeš st, Řežábek), 4. místo MČR jednotlivců dorostu (Žikeš), 4. místo v dorostenecké lize (Musil L, Musil T., Potůček, Tůma, Višvader, Žikeš, Chvátal), pohár ČNS dorostu:7. místo, pohár ČNS starších žáků: 11. místo,pohár ČNS mladších žáků: 9. místo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *