Dorostenci deklasovali Karlovy Vary a stále drží druhé místo ve skupině „A“

TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB – SK LIAPOR WITTE KARLOVY VARY (6:1)

První zápas nastoupili dvojice hostí Knapp, Toman proti Musilovi L se Zrnou. Domácí dodrželi taktiku a Knappa nepustili moc do hry, což vedlo k vítězství ve dvou setech 10:4,10:6. Druhá dvojice domácích Musil T., Potůček po prvním prohraném setu 8:10 se soupeřem Krška, Vacková a střídající Murin musela ve druhém setu zabrat a tento set vyhráli 10:6. Třetí set už si naši nenechali vzít 10:7, a stav utkání byl 2:0. Trojice našich ve složení Musil L.,Zrna,Potůček prohrála po vyrovnaném boji s trojicí Toman, Knapp, Vacková ve dvou setech 9:10 a 8:10. Stav utkání, soupeř snížil na 2:1. Když Musil L. prohrál první set 8:10 v singlu proti výborně hrajícím Knappovi vypadalo to na srovnání stavu, jenže Musil L. zabojoval a další dva sety vyhrál 10:7 a 10:7. Stav utkání 3:1. Odvetná trojice byla jak na houpačce, první set prohráli naši 3:10, druhý vyhráli 10:4 a musel rozhodnout třetí set, který naši hráči Musil L., Musil T., Zrna proti soupeři Toman, Murin, Knapp vyhráli  10:7.Stav utkání 4:1. Stav utkání na 5:1 zvýšili Musil L., Zrna, když porazili dvojici  Krška,Vacková a střídající Murin bez odporu 10:2, 10:2. O tom zda budou tři body nebo dva rozhodla, až poslední dvojice našich Musil T., Potůček, proti Knappovi a Tomanovi. Naši opět dodrželi taktiku a nejlepšího hráče soupeře Knappa, pustili na útok co nejméně a vyhráli ve třech vyrovnaných setech 10:8, 7:10, 10:7. Utkání skončilo vítězstvím našich 6:1 a získání třech bodů do tabulky.

Trenér PAVEL MUSIL hodnotil výkon svých svěřenců:

Odveta s K.Vary na domácí půdě už nebyla tak jednoznačná, jako u nich i když celkový výsledek 6:1 by tomu napovídal. Soupeř přijel s jejich nejlepším hráčem Knappem, který dokázal naše kluky potrápit svými prudkými smeči, což jsem velmi kvitoval, vzhledem k získávání zkušeností chytat i smečaře se silným úderem.
Dnes jsem byl s hrou dorostenců spokojen a pochválit za bojovnost a dodržování taktiky musím všechny.
Rozhodčí řídili utkání bez chyb a není jim co vytknout.