„A“ tým 2015

dynamo2015

DYNAMO SE V LETOŠNÍM ROČNÍKU EXTRALIGY UMÍSTILO NA 6. MÍSTĚ!!!

Stojící zleva:

Zdeněk Musil – kapitán, Jan Chalupa, Jan Vondrášek, Daniel Fík, Pavel Ryneš, Ondřej Matějka, Jiří Macura

Chybí: Jakub Šafránek, Dominik Hrdlička, Zdeněk Hanzálek – trenér

Sestava TJ Propagační podnik Dynamo Č. Budějovice:

Zdeněk Musil, Pavel Ryneš, Jan Vondrášek, Ondřej Matějka, Daniel Fík, Jan Chalupa, Jakub Šafránek, Dominik Hrdlička, Jiří Macura – trenér Zdeněk Hanzálek

Play-out Witte Automative Extraligy pro rok 2015:

5.9. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „A“ (5:4)
12.9. (14:00) TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „A“ – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (3:5)

Rozlosování Witte Automative Extraligy pro rok 2015:

4.4. (14:00) NK Climax Vsetín – TJ Propagační podnik Dynamo ČB  (5:5)
11.4. (14:30) TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „A“ – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (0:6) – kontumace utkání
18.4. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ (1:6)

25.4. (14:00) SK Liapor Witte Karlovy Vary – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (6:2)
1.5. (14:00) SK Šacung ČNES Benešov 1947 – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (6:0)
2.5. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – TJ Avia Čakovice „A“ (6:2)
8.5. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – TJ Slavoj Český Brod (6:2)
9.5. (14:00)TJ Propagační podnik Dynamo ČB – NK Climax Vsetín (4:6)
16.5. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „A“ (6:2)
23.5. (14:00) TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (6:1)
30.5. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – SK Liapor Witte Karlovy Vary (6:2)
13.6. (14:00) TJ Propagační podnik Dynamo ČB – SK Šacung ČNES Benešov 1947 (5:5)
20.6. (10:00) TJ Avia Čakovice „A“ – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (6:4)
27.6. (14:00) TJ Slavoj Český Brod – TJ Propagační podnik Dynamo ČB (6:4)

Tabulka Witte Automative Extraligy pro rok 2015:

1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ 14 12 2 0 82:32 26
2. TJ AVIA Čakovice „A“ 14 7 2 5 64:61 16
3. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary „A“ 14 6 3 5 66:59 15
4. NK CLIMAX Vsetín 14 6 3 5 61:65 15
5. SK Šacung ČNES Benešov 1947 14 6 2 6 60:60 14
6. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice 14 5 2 7 56:60 12
7. TJ Spartak Pokerman.cz Čelákovice „A“ 14 4 1 9 49:68 8
8. TJ Slavoj Český Brod 14 2 1 11 45:78 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *