Špatné koncovky stály Dynamo další ztrátu bodů. Tentokrát ve Vsetíně.

NK CLIMAX VSETÍN – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:1)

Na utkání jsme dorazili bez Šafránka s fluktulantem Hrdličkou. V prvním zápase nastoupila proti Brutovskému se Stupákem naše dvojice Matějka-Fík, která se v obou setech shodně držela do stavu 8.8, při kterém neproměnila útok, a prohrála 10:9. Druhá dvojice Musil-Chalupa nezvládla druhý set a začátek třetího. Za stavu 9:6 ještě zabrala, dotáhla na 9:9, Plachý si však vzal podání, proměnil a došel si s Pavelkou pro vítězství. Obrácený průběh měla první trojice, ve které nastoupil Chalupa proti oblíbenému soupeři Brutovskému. Po prvním nepovedeném setu jsme druhý a třetí s přehledem zvládli a připsali si první bod. Druhá trojice měla dobře našlápnuto, ve druhém setu však naskočil Belko místo Pavelky a zvrátil vývoj. Průběh třetího setu byl vyrovnaný, za 9:9 Musil zaútočil pouze do sítě. Ve třetí dvojici Vondrášek s Hrdličkou sahali po výhře pouze v prvním setu, druhý byl jednoznačně pro hosty. V singlu předvedl domácí Stupák vynikající výkon a Chalupu přesvědčivě porazil. V odvetné trojici jsme předvedli průměrnou hru, která na Brutovského nestačila a hosté tak získali šestý bod.

Utkání okomentoval trenér Dynama FRANTIŠEK CHALUPA:

Výkon rozhodčích byl dnes bezproblémový. Na rozdíl od prohry 6:1 s Karlovými Vary byl dnešní zápas vyrovnanější, nevyšli nám však koncovky. Předvedená hra byla celkově o dost lepší a toto je soupeř, se kterým se můžeme měřit.