Dynamo po slibném začátku nakonec prohrálo s Českým Brodem

TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB – TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD (4:6)

K utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě na rozdíl od hostů, kteří dorazili s šesti hráči bez možnosti střídání. První dvojice Matějka-Višvader po dobrém prvním setu druhý set nezvládla, ve třetím setu však i přes nepříznivé počasí zabojovala a svůj útok za devítek proměnila. Druhá dvojice Musil Z.-Vondrášek v obou setech soupeře jasně přehrála, stav po dvojicích 2:0. První trojice Matějka-Ryneš-Višvader po horším prvním setu ve druhém zvítězila a ve třetím setu svůj útok na devítkách proměnila. Druhá trojice Musil Z.-Vondrášek-Šafránek-(Musil L.) zápas dovedla také do třetího setu, nestačilo jí však ani vedení 8:5 a nakonec 10:9 prohrála. Prostřední část nám také nevyšla, třetí dvojice Ryneš-Šafránek-(Tůma) na soupeře nestačila, stejně tak Višvader v singlu neměl na Sýkoru. Obě odvetné trojice došly opět do třetích setů, zvítězit i v něm se opět podařilo pouze Matějkovo trojici. Do odvetných dvojic se tak vstupovalo za stavu 4:4, první dvojice však ve dvou setech prohrála, druhá dvojice došla až do třetího setu, ve kterém vedla 7:5, vedení však ztratila a posledním možným míčem prohrála.

ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil výkon týmu:

„Do utkání jsme vstoupili výborně, druhé trojici se však třetí sety nedařily a díky slabé prostřední části jsme vedení ztratily. Přesto jsme ještě v poslední dvojici po bodu sahali, ten nám ale posledním možným míčem utekl. Pozitivní jsou alespoň výhry obou křížových dvojic, snad se nám v bojích o záchranu budou dařit i dále a budeme mít více štěstí v koncovkách třetích setů.“