Dynamo nestačilo na Modřice

MNK MODŘICE „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:2)

Do Modřic jsme odjeli bez Vondráška. První dvojice Ryneš-Matějka nedokázala proměňovat vlastní útok a prohrála ve dvou setech. Druhá dvojice Višvader-Musil nezvládla koncovky a také ve dvou setech padla. První trojice Matějka-Ryneš-Tůma dokázala jeden set vybojovat a dostat se do třetího setu, tam se jí však nedařilo a domácí zvýšili na 3:0. Druhé trojici Musil-Višvader-Hrdlička-(Šafránek) se naopak ve třetím setu dařilo, proměnila všechny útoky a snížila na 3:1. Třetí dvojice Šafránek-Tůma na domácí ve dvou setech nestačila, Višvader poté v singlu výborně otočil třetí set a zvítězil, stav 4:2. V první odvetné trojici se naší druhé trojic přestalo v mezihře a na útoku dařit a ve dvou setech prohrála, poté si naše první trojice vybrala slabší chvilky v koncovkách setů a také padla, konečný stav utkání 6:2.

ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil odvetné utkání s Modřicemi:

„Proti oslabenému týmu Modřic jsme nepodali příliš dobrý výkon a zápas jsme si prohráli hlavně vlastními chybami.  Dařilo se pouze v jedné trojici Zdendovi Musilovi na útoku, skvělou otočku předvedl Višvader ve třetím setu singlu.“