Utkání 2. ligy mužů v Radomyšli

Radomyšl – TJ Dynamo ČB 6:3

Úvod zápasu se lámal až ve třetím setu, kde domácí nestačili na pomalu rozjíždějící dvojici Žikeš, Řežábek. Druhá dvojice domácích včele se zkušeným Nepodalem a Tomanem si dokázala poradit ve dvou setech s Hrdličkou a Majewskim. Průměrný zápas po letní pauze se začal vyvíjet lépe pro domácí. Po odehraných zápasech trojic získali oba body, kdy se štěstím ukončili posledním možným míčem první utkání trojic a druhém ve třetím setu. Byl to zlomový moment utkání. Zklidnění domácí podporovaní diváky si dokráčeli i pro bod ve vložené dvojici, kde nepomohlo střídání talentovaného Chvátala. V singlu Žikeš nedal šanci Švancarovi, kterému povolil uhrát jen osm míčů. Bohužel těžká a očekává překážka porazit Nepodala se nenaplnila ani v jednom případě a svoji další dvojici vyhrál. I přes to, že Žikeš, Majewki a Hrdlička V. ještě korigovali stav utkání na 5:3, tak nám Švancar s Peškem vystavili stopku, když jsme ještě mohli pomýšlet na remízu.

Zápasová absence po letní pauze se projevila. Pro diváky průměrné utkání, které mělo spoustu nevynucených chyb skončilo lépe pro domácí, které mělo větší štěstí v koncovkách třetích setů. Pochvalu zaslouží všichni hráči za fair-play a rozhodčí, kteří byli bezchybní. Soupeři gratuluji k vítězství.

Žikeš st., trenér „A“ oddílu

V souboji na bloku kapitán domácích Michal Nepodal a kapitán hostí Petr Řežábek.

Při smeči opět kapitán domácích proti blokujícímu hráči hostí Martinu Mošovskému.