Zpráva z MČR mladších žáků jednotlivců

Zpráva z MČR ml. žáků jednotlivců ze Žďáru nad Sázavou.

V sobotu 14.9. 2019 se uskutečnilo MČR mladých singlistů ve Žďáru nad Sázavou. Celkem se přihlásilo 26 jednotlivců a mezi nimi i tři naši hráči, Kryštof Kalianko, Adam Marek, Jaromír Štrob. Jediný K. Kalianko postoupil ze základní skupiny, ale v následujícím zápase o postup do čtvrtfinále se neprosadil. Jeho soupeřem byl pozdější vítěz celého turnaje Michal Svoboda z Modřic. I když se nám nepodařilo bojovat o cenné kovy, přesto si všichni zaslouží pochvalu. Pro naše hráče opět velká zkušenost a motivace a pro mě zase ukázka toho, co klukům chybí. Budeme nadále pokračovat a pracovat na tom, aby se kluci zlepšovali.
                                                                                                          Višvader E.
Pořadí turnaje: 1 Michal Svoboda – MNK Modřice
                         2 Ondřej Tolar – TJ Baník Stříbro
                         3 Matěj Sobotka – UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
                         4 Tomáš Jahoda – MNK Modřice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *