Zpráva z MČR dorostu dvojic a trojic v Českém Brodě

O víkendu 24.- 25.8. 2019 se uskutečnilo dorostenecké Mistrovství republiky dvojic a trojic, které se konalo v Českém Brodě. Dynamo mělo zastoupení v obou kategoriiích.

V sobotu se bojovalo ve dvojicích, kde startovalo 25 sestav. Ty byly rozděleny do osmi základních skupin. Naše dvě sestavy neproklouzly a tím jejich naděje na úspěch pohasly (Škoda, Klečka) (Novotný, Chvátal). Finálové utkání bylo ozdobou a ukázkou nohejbalového umění, kde ve třetím zkráceném setu rozhodl za devítek poslední možný míč.
Konečné pořadí turnaje:
1. NK CLIMAX Vsetín A ( Andris, Majštiník, Bílý )
2.TJ Slavoj Český Brod A ( Kalous, Čech )
3. Slavoj Český Brod B ( Truc, Ungermann )
4.TJ Radomyšl A ( Slavíček, Hokr, Buriánek ) 

V neděli byla na programu královská disciplína trojic, kde se sešlo 18 trojkových sestav. Naše barvy reprezentovala jedna sestava ve složení  Novotný, Chvátal, Škoda, a Klečka. Ale ani ve trojkách se jim nepodařilo postoupit ze základní skupiny. Tam také ukončily svoji účast kvalitní Modřice, věkově starší a vyzrálejší. To svědčí o kvalitě nasazených týmů. Vzhledem k tomu, že  naši hráči spadají převážně do žákovské kategorie, tak nemůžeme očekávat, že budou porážet o tři roky starší kluky. Přesto si zaslouží poděkování za předvedený výkon.

Konečné pořadí turnaje:
1.TJ Spartak  ALUTEC KK Čelákovice A ( Matura, Seidl, Löffelmann )
2. NK CLIMAX Vsetín A ( Andris, Majštiník, Bílý )
3. TJ Radomyšl A ( Slavíček, Buriánek, Hokr, Ježek )
4. TJ Sokl Zbečník ( Pohl, Levý, Šimeček, Polák )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *