1. liga muži – utkání s TJ Spartak Přerov

TJ Spartak Přerov – TJ Dynamo ČEZ ČB 6:3

Hosté nastoupili do utkání oslabeni o svého blokaře Martina Mošovského a v úvodu utkání prohrávali 2:0 i když dvojice hostí ve složení Hrdlička-Semrád prohrála posledním možným míčem ve 3.setu. Ve trojicích (Hrdlička-Semrád-Bělík) se ale jihočechům povedl pravý opak a dokázali se vrátit do utkání. Výsledek utkání se lámal v jeho prostřední pasáži, kdy sice hostující Višvader dokázal v singlu přetlačit domácího Pavelku, ale dvojice hostí ve složení Bělík – Řežábek opět padla ve 3.setu posledním možným míčem, obdobně jako v domácím utkání s Modřicemi. A i přesto že jihočeši dokázali ještě následně korigovat v odvetných trojicích průběžný výsledek utkání, ztratili slibně rozehrané dílčí dva zápasy opět v koncovkách 3.setů a tak odjíždějí s prázdnou….