Utkání 1. ligy mužů na domácí půdě

TJ Dynamo ČEZ – MNK Group Silnice Modřice „B“ 3:6

Do důležitého utkání vstoupili domácí sebevědomě, když dvojice Višvader – Žikeš a následně i Hrdlička – Semrád dokázali přetlačit hostující dvojice. V následujících zápasech trojic ale domácí nedokázali uhrát koncovky třetích setů a utkání se tak vrátilo na začátek …… V dalším průběhu utkání domácí dvojice Bělík –Řežábek po velkém boji i ona podlehla v nervózním závěru ve třetím setu. V následujícím singlu se konečně sportovní štěstí obrátilo pro domácí, když po dlouhodobém zranění vracející se Višvader dokázal posledním možným míčem utkání přivést opět do remízového stavu. Pak ale domácí trojice ve složení Mošovský-Žikeš-Višvader opět podlehla v utkání plném zvratů a nevynucených chyb z obou stan ve třetím setu 9:10 a to se ukázalo jako zlomovým okamžikem pro ambice domácích v tomto utkání bodovat.