Dorostenecká liga: Radomyšl z.s. – TJ Dynamo ČEZ České Budějovice 5:2

Na hřišti favorizovaného soupeře nastoupila první dvojice Potůček-Škoda, která ve třísetovém boji vyhrála. Druhá dvojice ve složení Chvátal-Novotný posunula hru také do třetího setu, ale proti výborně hrající dvojici vedené Slavíčkem se neprosadila . Na řadu přišla hra trojic, kdy trojice ve složení Potůček-Chvátal-Buchal nestačila na soupeřovu trojici a 2:0 prohrála. Neztráceli jsme naději a vyslali jsme do boje našeho mladého talentovaného singlistu Petra Škodu a ten srovnal stav zápasu na 2:2 . Před námi byla obrovská šance na získání třetího bodu druhou trojicí s výborně hrajícím Honzou Novotným. Tuto hru jsme však v prvním setu za stavu 9:9 nešťastně prohráli . To byl zlomový bod zápasu a konec našich nadějí. Soupeř nám dokázal, že není náhoda, že okupuje první místo v tabulce.

„V zápase proti tak silnému soupeři nám nechyběla bojovnost, ale zkušenost. Všichni hráli na svůj věk podle mého názoru víc než dobře a obětavě. Jsem rád, že kluky nohejbal baví a dokazují mi, že můj volný čas s nimi netrávím zbytečně. To je pro mě ta největší odměna a radost,“ říká trenér Emanuel Višvader.