Dorostenecká liga 4.kolo: TJ Dynamo ČEZ ČB – Šacung Benešov 2:5

TJ Dynamo ČEZ ČB – Šacung Benešov 2:5

Domácí bez Chvátala zvládli ze 4 zápasů pouze jednu koncovku ve 3.setu (v singlu po bojovném výkonu domácí Petr Škoda) a tak berou pouze jeden tabulkový bod…

Domácí oslabeni o Davida Chvátala drželi s hosty krok do stavu 2:2, kdy v bojovném a dramatickém utkání získal zcela po zásluze pro domácí tabulkový bod Petr Škoda. Po té co nedokázali domácí uhrát koncovky třetích setů už zkušenější hosté výsledkově opanovali závěr utkání.

Při absenci Davida Chvátala a vzhledem k průběhu utkání zejména pak jeho závěru jsem spokojený se ziskem tabulkového bodu. Kluci ale měli určitě v tomto utkání i na víc, ale brzdí je zatím jejich herní nezkušenost, což je ale vzhledem k jejich věku a zkušenostem s touto soutěží normální. Vyzdvihnout musím dnes výkon 14 letého Petra Škody, který v singlu díky enormní bojovnosti dokázal i přes nepříznivý úvod zápasu přetlačit ve třetím setu hostujícího hráče. Bronislav Pilbauer, trenér

V neděli 5.5. od 12.00 hod. se černobílí mladíci představí na kurtech aktuálně vedoucího týmu soutěže Radomyšle.