Modřice srovnali sérii. Rozhodne se tuto neděli

TJ DYNAMO ČEZ ČB – MNK MODŘICE (3:4)

Zápas začali  Višvader, Žikeš, kteří  soupeře ve složení Bartoš, Jonas, Brenner porazili  10:6 a 10:5. Potůček, Musil T. a střídající Chvátal nestačili na dvojici soupeře ve složení Boleloucký, Svoboda. Stav po dvojících 1:1. První trojice byla jako vždy vyrovnaná, ale naši hráči lépe zvládli ve třetím setu koncovku a vyhráli. Singl tentokrát vyšel soupeři, kdy Bartoš Višvadera porazil 10:3 a 10:4. Stav utkání 2:2. Druhou trojici vyhrál soupeř, který využil slabší chvíli Višvadera, kterého začala už v singlu bolet noha. Při útocích se musel pro bolest držet častěji stranou. Soupeř se ujal vedení 3:2. Pak přišel nešťastný soupeřův  souboj dvojic.  Ve druhém setu za stavu 9:9, když první set soupeř vyhrál, si Boleloucký vykloubil koleno. Zápas byl skrečován v náš prospěch, protože soupeř neměl již hráče na střídání. Stav 3:3. Po neplánovaném přerušení, odvezení zraněného do nemocnice, pokračoval zápas poslední rozhodující dvojicí, kterou bohužel Potůček s Musilem T. prohráli ve dvou setech.  Soupeř zaslouženě vyhrál a vrátil rozhodující boje zpět do Modřic.

PAVEL MUSIL komentoval druhé utkání série:

„K zápasu mohu napsat jen to,že byl pro domácí i hosty   nešťastný. Nám nemohl podávat nejlepší výkon pro bolesti nohy David Višvader a hostům se zranil jeden z klíčových hráčů Boleloucký. Dnes je jisté, že Modřice budou v rozhodujícím zápase  bez zraněného hráče, a my Davida máme také nejistého. Nic nám nezbývá, než se s tím poprat,  v Modřicích zabojovat a udělat vše pro postup do finále.