Dorostenci si připsali další vítězství

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE – TJ DYNAMO ČEZ ČESKÉ BUDĚJOVICE (1:6)

První dvojici   vyhrály Čelákovice ve třech setech po velmi vyrovnaném boji. Po první dvojici jsem čekal , že zápas bude vyrovnaný, jenže druhou dvojici naopak vyhrálo Dynamo bez většího odporu. První trojice byla opět velmi vyrovnaná, ale naši hráči to zvládli lépe. Pak ostatní zápasy byly pro Dynamo vítězné vždy ve dvou setech. Stav 1:5 . O tři body  musela naše dvojice bojovat ve třech setech. První set byl 10:3, a zdálo se, že soupeř rezignoval. Jenže druhý set zase byl 10:5 pro domácí a musel rozhodnout třetí. Ten už si Musil L. s  Potůčkem, který se vrátil po chvilkovém vystřídání Musilem T. v druhém setu ujít, a  po chybách soupeře vyhrát.

PAVEL MUSIL hodnotil výkon týmu:

„Zápas v Čelákovicích byl rozhodně jiný a výrazně z naší strany lépe zahraný, než minulý týden proti Varům. Naši hráči tolik nechybovali, jako soupeř, a dokázali častěji proměňovat útoky. Spokojený jsem byl se všemi hráči, ale musím  pochválit Musila T., který po pauze, kdy měl čtrnáct dní sádru, zahrál v obou trojicích, jako nahrávač a polař velmi dobře.