Dynamo podlehlo po bojovném výkonu Prostějovu

TJ SOKOL I PROSTĚJOV – TJ DYNAMO ČEZ ČESKÉ BUDĚJOVICE (6:3)

Bohužel se opakoval stav z předchozího utkání, a po prvních třech zápasech jsme prohrávali 3:0. První dvojici  hrál Višvader,  Žikeš, kteří  po bojovném a vyrovnaném výkonu prohráli těsně ve třetím setu. Druhou dvojici hrál Šafránek a Řežábek, jenže prohráli  ve dvou setech po smolném výkonu. První trojici hrál Višvader, Žikeš a Zrna. Začali vyhraným prvním setem ,ale bohužel druhý a třetí set s trochou smůly těsně prohráli. Druhou trojici  hrál Šafránek, Bělík a T.Musil. Začali jako předchozí trojice vyhraným prvním setem. Druhý set nezačal pro nás dobře , i když se nám povedlo stav utkání stáhnout, tak musel rozhodnout až třetí set,který jsme vyhráli. Vloženou dvojici  hrál Zrna a Bělík. Ti začali velmi dobře a s přehledem vyhráli první set. Druhý set prohráli v koncovce a opět musel rozhodnout třetí set, který zvládli a zvítězili. Višvader, který je tradičním singlistou nezklamal a zvítězil ve dvou setech.  Stav byl srovnaný na 3:3. Pak ale bohužel naše druhá i první trojice po vyrovnaných utkáních prohrála ve dvou setech. Pak šla naše druhá dvojice na silnější dvojici hostů a ve dvou setech také prohrála.

TOMÁŠ MUSIL ohodnotil výkon týmu:

„Z naší strany to byl povedený zápas. Utkání bylo vyrovnané, bohužel pro nás koncovky lépe zvládli domácí. Rozhodčí podali bezchybný výkon“