Dorostenci postoupili do finále, kde se utkají s Modřicemi.

TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB – NK CLIMAX VSETÍN (4:2)

Zápas začala dvojice Musil L., Višvader proti Bílému s Halaštou. Naše dvojice vyhrála ve dvou setech 10:6, 10:5. Druhá dvojice Žikeš, Tůma v prvním setu vyhrála proti dvojici Majštiník, Málek 10:5. Druhý set naše dvojice prohrála 7:10, když vystřídal Málka Andris. V třetím setu po vyrovnaném boji naše dvojice nezvládla koncovku a prohrála posledním možným míčem 9:10. Stav utkání po dvojicích 1:1. Trojice Musil L, Višvader,Tůma a střídající Musil T. vyhrála ve třech setech s bojovnou trojicí soupeře ve složení Majštiník, Bílý a Málek 10:7, 8:10, 10:8. Singl byl tentokrát s jasnou převahou v režii David Višvadera, který porazil Bílého 10:5, 10:5. Stav utkání 3:1. Trojice Musil L, Žikeš, Potůček první set druhé trojice vyhrála proti soupeři ve složení Andris, Majštiník, Málek a střídající Bílý  10:7. Druhý set, kdy naši hráči vedli 9:7, ale i přes vystřídání Potůčka za Višvadera za stavu 9:8, nezvládli opět koncovku a prohráli 9:10. Třetí set byl soupeř lepší a zaslouženě ho vyhrál 10:7. Soupeř získal kontaktní bod a stav utkání snížil na 2:3. Druhé dvojice začali Musil L. s Višvaderem. Tato dvojice zahrála bez chyb proti soupeři Majštiníkovi, Málkovi a střídajícímu Andrisovi. Naše dvojice vyhrála ve dvou setech 10:2, 10:6. Konečný stav utkání 4:2 a historický postup do finále dorostenecké ligy.

Trenér PAVEL MUSIL řekl pár slov k postupu do finále:

„Po vítězství na půdě silného soupeře je odveta vždy nejistá a také, když vidíte vystupovat s auta Vsetína jejich nejlepšího hráče Andrise, který zápas doma nehrál. Musil L, a Višvader mě prvním zápasem přesvědčili, že jsou  v herní pohodě a začal jsem všem hráčům věřit. Trochu mi zatrnulo po nečekané prohře trojice, kdy jsme měli tři mečboly na konečné vítězství a museli jsme jít do další dvojice. V této trojici výborně zahrál Honza Potůček, za což ho musím pochválit. Pohoda dvojice Musil L, Višvader se nezbortila a zápas dotáhla do vítězného konce. Radost z historického postupu byla velká. Čeká nás další silný soupeř Modřice obhájce titulu, tak uvidíme? Soupeř byl slušný, bojovný, tak mu přeji, aby uspěl v zápase o třetí místo. Rozhodčí – spokojenost“