Dorostenci přehráli Vsetín v prvním semifinále

NK CLIMAX VSETÍN – TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB (1:4)

První dvojice začala ve složení Tůma, Žikeš proti dvojici soupeře Majštiník, Málek a deklasovala dvojici soupeře v prvním setu 10:2. Ukázalo se, že po lehce vyhraném setu přijde útlum a naše dvojice prohrála druhý set 6:10. V třetím setu již opět byli naši lepší a vyhráli 10:7. Druhá dvojice to měla opačně, první set Musil L., Višvader prohráli 7:10. Lukáši Musilovi se nedařilo bodovat, jak v prvním setu, tak i na začátku druhého setu. Višvader převzal po domluvě iniciativu a dohnal bodovou ztrátu. Nakonec druhý set naši vyhráli 10:7. V třetím setu již nezaváhali a dvojici soupeře Bílého s Halaštou porazili 10:5. Stav utkání 2:0 pro Dynamo. Trojice Musil L., Višvader, Tůma opět první set porazila trojici Majštík,Bílý, Halašta snadno 10:3. Druhý set po velmi bojovném výkonu s obou stran vyhrál soupeř 10:9. V třetím setu byl při stavu 8:8 lepší soupeř a vyhrál 10:8. Stav utkání 2:1 pro Dynamo. V singlu Višvader po prohraném prvním setu 8:10 ukázal, kde je jeho zbraň. Začal  smečované podání a druhý set vyhrál 10:2. V třetím setu už si vítězství nedal ujít a Bílého porazil 10:6. Stav utkání 3:1 pro Dynamo.Druhá trojice ve složení Žikeš, Musilové prohrála první set 8:10 i když podala bojovný výkon. Do druhého setu místo Musila Tomáše nastoupil již odpočinutý po singlu Višvader a vyhráli 10:5. Třetí set ještě soupeř ve složení Majštiník, Bílý a Daněk bojovali, ale naši již zápas dotáhli do vítězného konce. Konečný stav utkání 4:1 pro Dynamo.

PAVEL MUSIL hodnotil první semifinále:

„Podle výsledku to vypadá na snadné vítězství, jenže všechny  zápasy byly na tři sety,vyrovnané a většinou rozhodovali koncovky. Do bojů o postup do finále jsem nominoval Davida Žikeše, který splnil co jsem od něho očekával. Doplnil bojovného Karla Tůmu a vyhráli spolu důležitou dvojici a v trojici podal také bojovný výkon. O Davidovi Višvaderovi jsem už pozitivního  napsal dost, zase potvrdil roli lídra a nejlepšího našeho dorosteneckého hráče. Musil Lukáš, který se trápil na začátku zápasu na smečích, které mu nevycházeli, pak jako nahrávač a polař nezklamal. Rozhodčí – spokojenost“