Dynamo je krok od sestupu do I. ligy

SK ŠACUNG ČNES BENEŠOV 1947 – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (5:0)

K utkání jsme nastoupili ve stejné sestavě jako před týdnem a průběh byl také téměř totožný. První dvojice Matějka-Višvader(-Ryneš) na první dvojici soupeře ve dvou setech nestačila. Druhá dvojice Musil Z.-Vondrášek začala velmi špatně, ve druhém setu sice zvítězila, třetí set však byl opět pro domácí. První trojice Matějka-Ryneš-Višvader předvedla oproti minulému týdnu mnohem lepší výkon, ve třetím setu vedla dokonce 9:6, i přest zápas nezvládla a prohrála. Druhá trojice Musil Z.-Vondrášek-Tůma zápas dotáhla také do třetího setu, potřetí v řadě jsme však ve třetím setu nedokázali zvítězit. V zápase singlu nezopakoval Višvader výkon z minulého zápasu a od kanára nás tentokrát nezachránil, konečný stav 5:0.

ONDŘEJ MATĚJKA komentoval první utkání play-out:

„Zejména ve trojicích jsme dokázali se Šacungem sehrát vyrovnané zápasy, nezvládli jsme ale ani jeden třetí set. Doma budeme muset předvést více odvahy a rozhodnosti v koncovkách, abychom utkání soupeři takto nedarovali a boj o záchranu vrátili ještě do Benešova.“