Čelákovice byli nad síly našeho celku

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:0)

K utkání jsme nastoupili bez Šafránka. První dvojice Matějka-Višvader vstup do utkání nezvládla, v každém setu nakupila několik chyb a prohrála. Druhá dvojice Musil-Vondrášek první set výborně otočila, po špatném druhém setu ve třetím opět zabrala, poslední bod však z několika pokusů nedala a prohrála. První trojice Matějka-Ryneš-Višvader po horším prvním setu ve druhém zvítězila, ve třetím setu však opět vedení 9:8 do konce nedotáhla. Druhá trojice Musil-Vondrášek-Žikeš zápas dovedla také do třetího setu, ve kterém však na soupeře nestačila. Třetí dvojice Ryneš-Žikeš v obou setech vedla, ale koncovku vždy ztratila. Celé utkání ukončil už v singlu ve dvou setech Kolenský proti Višvaderovi.

ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil výsledek utkání:

„Oproti minulému zápasu jsme podali lepší výkon a mohli jsme uhrát mnohem lepší výsledek, nezvládli jsme však koncovky třetích setů.“