Dynamo nestačilo v domácím prostředí na Vsetín

TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB – NK CLIMAX VSETÍN (1:6)

K utkání jsme nastoupili v naší nejsilnější sestavě. První dvojice Musil-Višvader zejména kvůli vlastním chybám nestačila ve dvou setech na Galuse se Stupákem. Druhá dvojice Vondrášek-Matějka po horším začátku zabrala, druhý set vyhrála, ve třetím setu však vedení ztratila a Plachý za devítek razantním úderem z půlky hřiště zabodoval. První trojice Vondrášek-Musil-Višvader-(Šafránek) na Galusovo trojici recept nenašla a ve dvou setech prohrála. Druhá trojice Matějka-Ryneš-Tůma došla proti Chapulově trojici do třetího setu, za devítek Chalupa však s velkým štěstím útok proměnil, stav 0:4. Za záchranou brzdu zatáhla třetí dvojice Ryneš-Šafránek, která soupeře přesvědčivě ve dvou setech přehrála. V singlu Višvader v obou setech vedl, Stupákovi se však podařilo obě koncovky otočit. V odvetné trojici nastoupila Musilova trojice na Chalupovo, v prvním vyrovnaném setu zvládli koncovku lépe hosté, druhý set již byl jednoznačně v jejich prospěch. Konečný stav 1:6.

ONDŘEJ MATĚJKA řekl pár slov po utkání:

„V tomto utkání jsme určitě mohli uhrát lepší výsledek, ale dvakrát měli za devítek větší štěstí hosté. Přesvědčivý výkon podala třetí dvojka, naopak slabý výkon předvedla první trojka.“