Extraligový celek má první body. Přehrál Šacung.

TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB – SK ŠACUNG ČNES BENEŠOV 1947 (6:2)

K utkání jsme nastoupili v nejsilnější sestavě. První dvojice Vondrášek-Matějka podala od začátku dobrý výkon a vyhrála ve dvou setech. Druhá dvojice Musil-Višvader proti Makarovi s Kadeřábkem došla až na devítky ve třetím setu, vlastní útok si však nepřipravila a padla, 1:1. První trojice Matějka-Ryneš-Tůma-(Žikeš) začala výborně, druhý set jí sice nevyšel, ale ve třetím setu si vítězství pohlídala. Druhá trojice Musil-Vondrášek-Višvader-(Šafránek) proti Makarovi v obou setech prohrávala, vždy ale dokázala posledními míči průběh otočit a vyhrát, 3:1. Třetí dvojice Ryneš-Žikeš-(Šafránek) v obou setech o jeden míč prohrála. V singlu výborně zvládl třetí set Višvader proti Kadeřábkovi, 4:2. V odvetě trojic první trojice posledním možným míčem zvítězila nad Makarou, druhá trojice si se slabší trojicí hostů poradila ve dvou setech. Konečný stav zápasu 6:2.

ONDŘEJ MATĚJKA řekl několik slov po vítězném utkání:

„V utkání jsme podali bojovný týmový výkon a jsme rádi za první letošní body. Slabší chvilku jsme si vybrali v koncovce druhé dvojky a ve třetí dvojce. Zvládli jsme však všechny čtyři trojky, což bylo rozhodující.“