Zlepšený výkon v Českém Brodě nakonec body nepřinesl

TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:2)

Do Českého Brodu jsme nastoupili se všemi hráči základní sestavy. První dvojice Vondrášek-Matějka začala výborně a první set získala. V druhém setu však domácí přidali a nejtěsněji vyhráli. Do třetího setu jsme vstoupili skvěle, vedli už 8:5, poté jsme však nezvládli proměnit vlastní útoky a domácím vítězství darovali. Druhá dvojice Musil-Višvader selhání první dvojice napravila a za devítek ve třetím setu svůj útok proměnila. Poté naše trojice Višvader-Tůma-Šafránek-(Žikeš) vůbec nestačila na dobře hrající Ešnerovu trojici. Naopak trojice Musil-Matějka-Vondrášek s přehledem porazila Kaděrovu trojici a srovnala na 2:2. Prostřední část nám však nevyšla, ani třetí dvojici Ryneš-Žikeš-(Šafránek), ani Višvaderovi v singlu se uhrát alespoň set nepodařilo. V odvetě trojic naše druhá trojice na opět dobře hrající Ešnerovu trojici recept nenašla, poté první trojice nestačila na druhou trojici domácích. Konečný stav zápasu 6:2.

ONDŘEJ MATĚJKA nám řekl pár slov po utkání:

„Výkon jsme podali bojovnější než v sobotu, nevyšla nám však prostřední část a domácí se tak dostali do trháku. Velká chyba byla prohra první dvojice, kde jsme ve třetím setu vedli 8:5. Z týmu domácích zahrála velmi dobře Ešnerova trojice.“