Korejci byli nad síly našeho týmu.

TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB – TJ SPARTAK ČELÁKOVICE (0:6)

První dvojici Višvader-Musil se nedařilo a ve dvou setech prohrála. Druhá dvojice Vondrášek-Matějka po špatném prvním setu v druhém zabrala, koncovku však nezvládla. První trojice Musil-Vondrášek-Matějka nedokázala ubránit dobře útočícího Jeong Won Deoka. Druhá trojice Šafránek-Višvader-Tůma v prvním setu sahala po vítězství, ve druhém však už dominovali hosté. Do třetí dvojice naskočila za hosty silná sestava, na kterou domácí dvojice Ryneš-Žikeš nestačila. V singlu zahrál hostující Kolenský bezchybně a ani dobrý výkon Višvadera na něj nestačil. Konečný stav zápasu 0:6.

ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil toto nezdařené utkání:

„V tomto utkání jsme rozjeté Čelákovice nedokázali více potrápit, předvedli jsme špatný výkon, kterému chyběla i bojovnost. Hostům se do vyrovnaného kádru podařilo dobře zapracovat korejské hráče a jsou zaslouženě na prvním místě.“