Dynamo utkání s loňským mistrem vůbec nezvládlo

TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB – SK LIAPOR WITTE KARLOVY VARY „A“ (1:6)

Nastoupili jsme v plné sestavě, část týmu však se zdravotními problémy. Venkovní kurt kvůli dlouhodobě špatnému počasí nebyl způsobilý, a tak se utkání přesunulo do haly. V první dvojici na sebe šly slabší sestavy, naše dvojice Šafránek-Tůma-(Ryneš) však recept na hosty nenašla. Silnější dvojice Musil-Višvader-(Matějka) si vedla lépe, ve třetím setu se dostala až na devítky, za nich se však Vanke i přes naši změnu bloku nemýlil. První trojici ve složení Musil-Matějka-Tůma-(Žikeš) se příliš nedařilo a ve dvou setech na trojici vedenou Jakubem Medkem nestačila. Druhá trojice si proti Vankeho trojici vedla v prvním setu dobře, svůj útok za devítek si ale nepřipravila, soupeř to potrestal a v druhém setu už dominoval. Třetí dvojice Vondrášek-Žikeš zatáhla za záchranou brzdu, zodpovědným výkonem soupeřovu dvojici přehrála a připsala tak první bod na naši stranu. V singlu se potkali soupeři s podobným stylem, Hron však předvedl o kousek lepší výkon a Višvadera po dvou vyrovnaných setech porazil. V odvetné trojici si Vankeho trojice v klidu dokráčela k celkovému vítězství, když naše trojice nedokázala klást příliš velký odpor. Konečný stav zápasu 1:6.

ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil další domácí utkání:

„S předvedenou hrou spokojený nejsem, dobrý výkon podala pouze druhá a třetí dvojice, slušně byl odehraný ještě singl. Zbylé zápasy se nám vůbec nepodařily a připadly jednoznačně hostům. Tým Karlových Varů táhla za vítězstvím jejich největší opora, Honza Vanke.“