Druholigový celek prohrál těsně utkání s nováčkem soutěže

SK HRADECKO – TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB (6:4)

K první dvojici nastoupili Žikeš s Koudelkou Z. , kteří ve dvou setech přehráli první dvojici hostů. Druhá dvojice ve složení Koudelka V. s Hrdličkou dokázali v prvním setu s přehledem zvítězit, ale po zaváhání z naší strany dokázal soupeř zvítězit ve druhém a následném třetím setu. Hosté tedy srovnali stav na 1:1. K první trojici jsme nastoupili ve složení Koudelka Z. , Žikeš, Tůma. První set jednoznačně připadl hostům. Po domluvě trenéra jsme však dokázali urvat druhý set, ale třetí set jsme po vyrovnaném boji ztratili posledním možným míčem. Druhá trojice ve složení Koudelka V. , Bělík, Hrdlička nenechala nic náhodě a jednoznačně ve dvou setech přehrála druhou trojici hostů. Stav utkání opět vyrovnaný 2:2. Tůma s Bělíkem bez problému zvládli vloženou dvojici. Tůma v singlu bez problému zvládl první set 10:4, další dva sety byli v režii hostů, oba 7:10. Stav tedy opět vyrovnaný 3:3. Naše druhá trojce nestačila na první trojici hostů a ve dvou setech prohrála. Následně naše první trojice přetlačila ve třech setech druhou trojici hostů. Po prohře naší druhé dvojice ve dvou setech jsme doufali alespoň v remízu. Následně i naše první dvojice po dobře odehraném prvním setu zbylé dva ztratila. Konec utkání 6:4.