Sváteční utkání ve Vsetíně Dynamo těsně nezvládlo

NK CLIMAX VSETÍN „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:3)

K utkání jsme dorazili bez Vondráška. V první dvojici začal Šafránek s Tůmou dobře, na konci prvního setu však na soupeře nestačili a druhý set už byl zcela pro domácí. V druhé dvojici měli v obou setech dobře našlápnuto Musil-Višvader, obě koncovky ale nezvládli a stav byl 2:0 pro domácí. V první trojici nastoupili Musil-Tůma-Matějka na exbudějovického hráče Chalupu, ve třetím setu dokázali proměnit útok za stavu 9:9 a snížili tak na 2:1. Naší druhé trojici Šafránek-Ryneš-Višvader se nedařilo a domácí opět odskočili na 3:1. Třetí dvojice Ryneš-Žikeš však nedala soupeři šanci a opět snížila na jednobodový rozdíl 3:2. V singlu se dorostenec Višvader rval statečně, předvedl výborný výkon, domácí Stupák byl však ještě o kousek lepší, 4:2. Naše druhá trojice na první trojici domácích nestačila, naopak naše první trojice druhou trojici hostů přehrála, stav tedy 5:3. V odvetě dvojic se naše druhá dvojice ještě pokusila zabojovat, na dobře hrající první dvojici domácích to však nestačilo, konečný výsledek 6:3 pro domácí.

Vedoucí mužstva ONDŘEJ MATĚJKA hodnotil první utkání na cizí půdě:

„V tomto utkání jsme předvedli slušný výkon, pokud by se nám navíc podařila urvat i nějaká křížová dvojice, sahali bychom po bodu. Ve trojicích výborně zahráli moji spoluhráči Musil a Tůma, bezchybně zahrála třetí dvojice. Velmi kvalitní zápas byl i singl, ve kterém Višvader dokázal pořádně prohnat ostříleného singlistu Stupáka.“