Extraligové Dynamo prohrálo i domácí odvetu se Vsetínem a v letošním ročníku končí na 6. místě

TJ DYNAMO PROPAGAČNÍ PODNIK ČB – NK CLIMAX VSETÍN (2:5)

Ze základní sestavy nám kvůli pracovním povinnostem chyběl Vondrášek. V prvním zápase nastoupila naše silnější dvojice na slabší dvojici hostů, po špatném výkonu naše dvojice zápas hladce prohrála. Druhá dvojice však zabojovala a elitní dvojici hostů dokázala ve třech setech porazit. V prvním zápase trojic jsme ve třetím setu vedli 9:6, přesto jsme zápas do konce nedotáhli. Ani druhá trojice nedokázala ve třetím setu zvítězit a hosté tak šli do dvoubodového trháku na 3:1. V singlu zahrál výborně hostující Stupák a Chalupa na něj ve dvou setech nestačil. V následující trojici však Chalupa prohru napravil a porazil ve dvou setech silnější trojici hostů. Druhá trojice ani napodruhé nezvítězila, i když vedla ve třetím setu 9:7 a hosté tak získali postupový pátý bod.

FRANTIŠEK CHALUPA hodnotil poslední utkání sezóny:

Celý zápas byl vyrovnaný a měl dobrou extraligovou kvalitu. Opět nám však nevyšlo několik koncovek třetích setů a to rozhodlo. Z našeho týmu bych chtěl pochválit dorostence Višvadera, který si říká o místo v základní sestavě. Gratulujeme soupeři ze Vsetína k postupu.