Dynamo první čtvrtfinále ve Vsetíně prohrálo.

NK CLIMAX VSETÍN „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (5:1)

Na zápas jsme přijeli bez dvou nahrávačů (Fík, Vondrášek) ze základní sestavy, což se projevilo zejména při hře trojic. V úvodním souboji silnějších dvojic domácí se štěstím otočili první set ze stavu 7:9 a ve druhém setu vyhráli přesvědčivěji. Ve druhé dvojici jsme začali dobře, za devítek jsme vlastní útok proměnili a ve druhém setu vedli 4:1. Vsetínští sáhli ke střídání, nám se přestalo dařit a zápas šel do třetího setu. Domácímu Stupákovi se povedli dvě smečované podání za sebou o pásku, čímž třetí set rozhodl. Proti trojici Brutovského se naší první trojici z počátku nedařilo, na konci prvního setu se však hra i přes ztrátu setu zlepšila a druhý set byl vyrovnaný. Brutovského se nám však ani jednou chytit nepodařil a o jediný bod jsme prohráli i druhý set. Ve druhé trojici jsme výkon po prohraném prvním setu zlepšili, druhý set vyhráli a ve třetím setu nám při útoku za devítek Belko zkaženým kraťasem daroval první bod v tomto utkání. Na vítězství druhé dvojice však Chalupa v singlu proti Stupákovi navázat nedokázal a ve dvou setech prohrál. Naší druhé trojici se nepodařilo ničím zaskočit dobře hrající trojici Brutovského, která tak ve dvou setech celé utkání uzavřela.

FRANTIŠEK CHALUPA ohodnotil výkon týmu:

Úvodní dvojky jsme měli dobře rozehrané, ale obě jsme prohráli. To domácí uklidnilo a už nás k ničemu nepustili. I bez dvou hráčů základu jsme bojovali, velmi kvalitní byl i singl, kde oba hráči zahráli výborně. Doma se určitě pokusíme vyhrát a znovu se vrátit do Vsetína.