Áčko opět zabralo. Zvítězilo poprvé na půdě soupeře a v posledním kole bude přímo bojovat se Šacungem Benešov

SKN ŽATEC – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (3:6)

K zápasu jsme nastoupili v kompletní sestavě. V první dvojici nastoupila naše silnější dvojice Chalupa-Musil proti slabší dvojici hostů a dvakrát 10:9 zvítězila. Průběh druhé dvojice kontrolovali žatečtí bratři Vítové a srovnali stav. V souboji prvních trojic uspěla naše sestava, stejně tak naše druhá trojice přehrála druhou trojici hostů. V zápase třetích dvojic po dobrém výkonu vyhrála také naše dvojice a utrhli jsme se tak na stav 4:1. Domácí se však nevzdali, v singlu O. Vít přehrál Chalupu a následně ve své trojici zvítězil proti naší druhé trojici. Chalupova trojice však Žatecké obrat nenechala dokonat, zvítězila a zajistila nám první bod. V souboji slabších dvojic jsme po hektickém průběhu dokázali ve třetím setu za devítek chytit útok domácích a zápas ukončit.