Dynamo padlo v Modřicích v oslabené sestavě.

MNK MODŘICE – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (6:0)

Do Modřic jsme dorazili bez Vondráška a Šafránka s juniory Višvaderem a Žikešem. Ty jsme nasadili hned do první dvojice, ani se střídajícím Rynešem však na zkušenější dvojici hostů nestačili. V prvním setu druhé dvojice, ve které na sebe šly silnější sestavy, jsme však svůj útok za devítek neproměnili, ve druhém setu jsme soupeři nestačili vůbec. V první trojici se nám dařilo již více a uhráli jsme první set, ve druhém jsme na nevýhodnější straně propadli. Ve třetím setu jsme síly nedokázali zmobilizovat a po vlastních chybách jsme prohráli. Druhé trojici se proti velmi dobře hrajícím domácím nedařilo vůbec a stav byl tak 4:0. Naše naděje na odvrácení kanáru jsme vkládali do třetí dvojice, opět jsme se však nedokázali vyrovnat s protivětrem na jedné straně. Ve třetím setu jsme začali dobře, domácí však zabrali a i tento zápasový bod nakonec získali. Do singlu jsme na zkušenou vyslali mladého Višvadera. První set jednoznačně prohrál, ve druhém se mu však začalo dařit a dokázal tak proti zkušenému Kopovi získat set. Ve třetím setu ve výborném výkonu pokračoval až do stavu 9:7, desátý bod však přidat nedokázal, Kop stav otočil a zajistil Modřicím vítězství 6:0.

FRANTIŠEK CHALUPA hodnotil výkon našeho týmu:

Do Modřic jsme přijeli bez dvou hráčů základní sestavy a na lepší výsledek jsme tak proti tomuto soupeři mohli těžko pomýšlet. Po takovémto zápase lze těžko hodnotit individuální výkony našich hráčů. Dobrý výkon podali všichni hráči soupeře i rozhodčí.