Béčko nestačilo na Hlavenec a propadlo se na sestupovou pozici.

SK HLAVENEC – TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB (6:1)

Boj o body spodní příčky tabulky byly pro obě družstva důležité. Bojovné utkání se bohužel vyvíjelo pro domácí. Po odehraných dvojicích jsme drželi krok jenom v druhém setu, když první dvojice prohrála 10:9. První zápas trojic přinesl odehraný průběh, naše silnější sestava odolávala, ale i přes velkou snahu to nestačilo. Druhá trojice uhrála jen 8 míčů a stav utkání bylo 4:0. Vložená dvojice předvedla výborný výkon a přinesla nám první, ale bohužel poslední bod. V singlu zahrál Višvader výborně, chyběl mu jediný míč, aby přehrál M. Vrtišku. Neproměnění náskoku 9:7 v trojicích v prvním setu nás poznamenalo natolik, že jsme se nedokázali již zvednout. Soupeř hrál dobře a vyhrál 6:1.