Druholigový tým si poradil s pražskou Pankrácí.

TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB – TJ PANKRÁC (6:2)

Zahajovací dvojice začala pro nás nepříznivě po vyrovnaném duelu jsme prohráli dvakrát v těsném poměru 9:10. Naše druhá dvojice vstoupila do prvního setu velmi dobře, druhý set už byl vyrovnanější ale tentokrát se štěstí přiklonilo na naší stranu (10:9). Hra trojic je pro nás rozhodně silnější stránka, kde jsme dokázali hrát trpělivě, koncentrovaně což nám přineslo dva body. Vložená dvojice (Bělík, Tůma) střídající Višvader, který dotáhl druhý set do vítězného konce a upravil stav na 4:1. Dobře odehraný singl od domácího Žikeše, který nedal šanci hostujícímu Závorkovi (10:7,10:7). Předposlední trojice přinesla výhru hostů v nejtěsnějším možném poměru. Odpověď domácích přišla v následující trojice, kde jsme zdolali soupeře ve dvou setech (10:6,10:8).

DAVID ŽIKEŠ hodnotil vítězné utkání:

Jsem rád, že jsme utkání zvládli a nabudili se do dalších bojů. Po několika zápasech v 2. lize si začínáme více věřit a celkový projev týmu rozhodně není špatný, každý zápas je pro nás obrovský posun.