Áčko remizovalo v Čelákovicích

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE „A“ – TJ PROPAGAČNÍ PODNIK DYNAMO ČB (5:5)

Na utkání jsme dorazili opět bez Vondráška s juniorem Višvaderem. V prvním zápase nastoupila proti dvojici Flekač-Kilík naše dvojice Matějka-Fík, která na soupeře nenašla recept a ve dvou setech prohrála. Elitní dvojice Musil-Chalupa své utkání proti Kaděrovi s Holasem  zvládla a srovnala stav. První trojice Musil-Fík-Matějka druhý set vůbec nezvládla, ve třetím to však napravila a za devítek svůj útok proměnila. Druhá trojice Chalupa-Ryneš-Višvader získala také třetí set pro nás. Ve střední části nás domácí přehráli jak ve vložené dvojici, tak v singlu a opět srovnali stav. První odvetnou trojici jsme opět ve třetím setu vyhráli, ve druhé se to však nepodařilo, i když jsme v ní vedli 9:6 a měli připraveno několik útoků. První odvetnou dvojici naše silnější sestava zvládla, druhá odvetná dvojice se však dotáhnout nepodařila.

FRANTIŠEK CHALUPA nám řekl po utkání pár slov:

Před utkáním bychom bod brali, v zápase jsme však měli velmi blízko k vítězství, takže je to pro nás spíše ztráta. Kromě našich elitních hráčů Chalupy a Musila zahrál ve trojici velmi dobře i mladý dorostenec Višvader. Několik rozhodnutí rozhodčích bylo sporných.

5kolo_extraligy_tj_spartak_elakovice_vs_tj_dynamo_b_18_20160515_1249132585 5kolo_extraligy_tj_spartak_elakovice_vs_tj_dynamo_b_34_20160515_1551568119 5kolo_extraligy_tj_spartak_elakovice_vs_tj_dynamo_b_42_20160515_2041106782 5kolo_extraligy_tj_spartak_elakovice_vs_tj_dynamo_b_56_20160515_1124700414