Dorostenci nestačili na domácí půdě Chabařovicím.

TJ DYNAMO NADACE ČEZ ČB – TJ SLOVAN CHABAŘOVICE (2:5)

Začátek nám vyšel, když dvojice Musil L., Zrna porazila soupeře Kovaříka s Henzlem ve dvou setech 10:9,10:6. Druhá dvojice Potůček s Bělíkem nestačila na dvojici Sehriga s Levinským a prohrála ve dvou setech 8:10, 7:10. Stav utkání po dvojkách 1:1. Trojice ve složení Musilové a Zrna prohrála ve dvou setech, kdy hlavně v první setu bylo spousta vlastní chyb. Musil Lukáš v singlu porazil po dobrém výkonu Kovaříka ve třech setech 10:5,7:10 a 10:7. Stav byl srovnán na 2:2. Ještě jsme zkusili zabojovat, ale další trojice prohrála po vyrovnaném boji 9:10 a 8:10. Když Musil L. a Zrna prohráli opět po vyrovnaném boji 8:10,9:10 s dvojicí Sehrigem a Levinským bylo rozhodnuto o vítězi. Poslední dvojice byla už jen o skóre, které po naší prohře ve dvou setech skončilo 2:5.

Trenér PAVEL MUSIL hodnotil výsledek svých svěřenců:

V tomto zápase byly Chabařovice podle mě favorité, a také to potvrdily. Sice jsme bojovali, ale tentokrát nám nevycházeli koncovky. Několikrát jsme vedli 9:7 a přesto set nevyhráli. Dnes musím pochválit Lukáše Musila, který hrál dobře, bojovně a hlavně bez jeho tradičních připomínek a přehnaných emocí. V singlu předvedl nejlepší dosavadní výkon. Ostatní hráli také zodpovědně, ale na silného soupeře to tentokrát nestačilo. Rozhodčí předvedli opět bezchybný výkon a zápas vedli s přehledem.